Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fitoi lotarinë 9.7 mln paund dhe e harxhoi në alkool, drogë e bordello/ Kthehet sërish te gruaja që e la për prostitutat

Fitoi lotarinë 9.7 mln paund dhe e harxhoi në alkool, drogë e

Fituesi i llotarisë, Michael Carroll i cili harxhoi pasurinë e tij prej 9.7 milion paundësh me pije, drogë dhe bordello u martua përsëri me ish-gruan e tij e cila e la pasi e tradhtoi me prostituta.

38-vjeçari, i quajtur "Lotto lout", ishte vetëm 19 vjeç kur ai fitoi çmimin e parë prej shumë milionë dollarësh në 2002 pasi bleu një biletë 1 paund.

Por fituesi i llotos, i cili punonte në Norfolk në kohën e fitores së tij, harxhoi pasurinë e tij në pije, drogë, makina të shpejta, pushime dhe orgji seksuale derisa falimentoi pas disa vitesh. 

Stili i tij i jetesës së lartë gjithashtu i dha fund martesës së tij me gruan Sandra Aitken, tani 38 vjeç, e cila e akuzoi atë se flinte me prostituta.

Sidoqoftë, çifti u martua përsëri gjatë një ceremonie intime të Dielën e kaluar dhe tani thuhet se po jetojnë një jetë të qetë në Belfast.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore