Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mbërrin zarfi i zi/ Shkelën rrregullat, cili është dënimi që do të vuajnë banorët e Big Brother VIP?

Mbërrin zarfi i zi/ Shkelën rrregullat, cili është

‘’Big Brother Vip’’ ka nisur pak çaste më parë spektaklin e shumëpritur të së martës mbrëma.

Për banorët e shtëpisë ky show nuk ka nisur dhe aq këndshëm saç ata e prisnin.

Gjatë javës së parë të qendrimit në shtëpi ata kanë shkelur vazhdimisht rregullat e vendosura nga ‘’Vëllai i Madh’’ dhe për këtë arsye në shtëpi më herët kishte mbërritur një zarf i zi.

Konkurentët kanë rezultuar se kanë fikur mikrofonat, kanë dëmtuar objektet e shtëpisë, nuk kanë rrespektuar kohën e përgatitjes për spektaklin, kanë mbuluar nga kamera ambjente të shtëpisë edhe shumë rregulla të tjera.

Për këtë arsye ‘’Big Brother” ka vendosur që të dënojë disa prej banorëve më ‘’rebelë’’ në mënyrë të tillë që të ndërgjegjësohen për korrektësinë dhe disiplinën që duhet të kenë gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve

Mbërrin zarfi i zi/ Shkelën rrregullat, cili ështëMbërrin zarfi i zi/ Shkelën rrregullat, cili ështëMbërrin zarfi i zi/ Shkelën rrregullat, cili është

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore