Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fifi vjen me një kërkesë publike për presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama: A mund të ndodhë ndonjëherë? (FOTO)

Fifi vjen me një kërkesë publike për presidentin Begaj dhe

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, ka bërë së fundmi një kërkesë publike për disa nga krerët e institucioneve shtetërorë më të rëndësishëm të vendit.

Me anë të një postimi në “Instastory”, Filloreta Raçi i ka bërë një kërkesë publike presidentit Bajram Begaj, kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj dhe ministres së Kulturës Elva Margaritit.

Në kërkesë Fifi thotë se dëshiron të marr një pasaportë shqiptare duke theksuar se ka 7 vite që jeton dhe po zhvillon karrierën në Shqipëri.

Fifi vjen me një kërkesë publike për presidentin Begaj dhe

“Si një vajzë shqiptare nga Kosova që veproj dhe jetoj tash e 7 vite në Shqipëri dhe dua fort të pajisem me pasaportën shqiptare me shqiponjë… A mund të ndodhi që të bëhem shqiptare ndonjëherë?”, ka shkruar Fifi.

Fifi vjen me një kërkesë publike për presidentin Begaj dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore