Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fifi 'tërbohet' nga xhelozia, Semi magjepsët nga Graniti: Uau çfarë...

Fifi 'tërbohet' nga xhelozia, Semi magjepsët nga Graniti:

BIG BROTHER VIP - Semi është magjepsur nga sytë e Granitit. Këtë gjë këngëtarja ja shprehu paraditen e sotme, teksa të dy ishin duke konsumuar së bashku kafenë e mëngjesit.

“Uaua çfarë sysh. Po ti shoh tani dhe ke copëza me shumë ngjyra brenda në të”,- i tha Semi.

Kujtojmë se marrëdhënia mes Granitit dhe Semit, ka qenë shkak për shumë momente xhelozie nga ana e Fifit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore