Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fifi "kapet" në shtrat me Fationin e Për'puthen (FOTO)

Fifi "kapet" në shtrat me Fationin e Për'puthen (FOTO)

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar thashetheme se Fationi, ish-konkurenti i Për’puthen dhe këngëtarja Fifi janë në një lidhje.

Teksa e pyet për këtë temë në “E Diell”, gazetari i kujton Fifit shprehjen popullore: “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

“E vërtetë”, përgjigjet këngëtarja me humor. “…ku të paktën ka dhe zjarr apo jo“, shton më tej duke nënkuptuar se nuk mjaftojnë vetëm zërat.

Ndërkohë së fundmi si Fationi dhe Fifi kanë publikuar foto në Instagram ku ndodhen të dy në një shtrat, duken mjaft provokues, teksa shohin njëri-tjetrin në sy.

“Kanihere ja kpus vetes une frenjte .. po per ty e kom ndjenjen ma shume se te shenjte”, shkruan Fationi që me siguri po ngacmon ndjekësit dhe kjo është një pjesë e projektit.

“Kanihere e boj mik idiotsin .. po para teje dreqi ik e bohna kanarine !”, shkruan Fifi nga ana tjetër.

Fifi "kapet" në shtrat me Fationin e Për'puthen (FOTO)

Fifi "kapet" në shtrat me Fationin e Për'puthen (FOTO)

Fifi "kapet" në shtrat me Fationin e Për'puthen (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore