Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Feston ditëlindjen nga arratia, Fjolla Morina merr urimet më të veçanta nga bashkëshorti dhe vajza

Feston ditëlindjen nga arratia, Fjolla Morina merr urimet më të

Fjolla Morina feston sot ditëlindjen e saj të 42-të dhe urimet për të saj kanë vërshuar në rrjetet sociale.

Pas ngjarjeve që bënë bujë, këngëtarja është larguar nga “Instagram-i”, mirëpo kjo nuk i ka penguar njerëzit e saj të dashur që të ia urojnë ditëlindjen.

Nëpërmjet një postimi, bashkëshorti i saj, Fisnik Sylja ka uruar Fjollën me një foto të tyre, krahas së cilës ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen jeta ime”.

Pas Fisnikut ka qenë vajza e madhe e Fjolla Morinës e cila ka uruar të ëmën në Instagram.

Feston ditëlindjen nga arratia, Fjolla Morina merr urimet më të

“Mami, nuk mund të tregoj se sa e bekuar ndihem duke të pasur ty në jetën time. Ti ke qenë atje për mua në çdo ulje dhe ngritje rimen. Më ke frymëzuar dhe motivuar që të jem përfaqësimi më i mirë i familjes sonë. Gëzuar ditëlindjen shembulli im! ???? Tdon Maca jote mami”, ka shkruar Lediana.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore