Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Feston 73-vjetorin e lindjes, Ermali zgjedh fjalët më të veçanta për Sabri Fejzullahun (FOTO)

Feston 73-vjetorin e lindjes, Ermali zgjedh fjalët më të

Këngëtari i madh i muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, feston ditën e sotme 73-vjetorin e lindjes. Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat, urimi më i veçantë sigurisht që është ai i djalit të tij, Ermal Fejzullahu.

Feston 73-vjetorin e lindjes, Ermali zgjedh fjalët më të

Ky i fundit ka publikuar në “Instagram” një foto të Sabriut dhe ka përzgjedhur fjalët më të veçanta për të atin.

Feston 73-vjetorin e lindjes, Ermali zgjedh fjalët më të

“Urime ditëlindja i pazëvendësueshëmi i shqiptarisë! I bëfsh edhe 100 bashkë me buzëqeshjen tënde e zemrën e bardhë e të mirë që ke. Je krenaria jonë dhe sa më e gjatë jeta jote aq më e bukur jeta ime. Të dua shumë unë dhe padyshim edhe gjithë shqiptarët kudo që janë!”, ka shkruar Ermali në urimin për babanë e tij.

Feston 73-vjetorin e lindjes, Ermali zgjedh fjalët më të

Postimi ka marrë me mijëra pëlqime dhe qindra urime ditëlindje për këngëtarin e dashur për publikun. Nga ana tjetër, Ermali ka treguar se ka pasur gjithmonë një lidhje speciale me të atin, që ka qenë edhe shembulli kryesor për karrierën e tij.

Feston 73-vjetorin e lindjes, Ermali zgjedh fjalët më të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore