Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Festojnë 10-vjetorin e martesës, Mbretëresha ka një urim të veçantë për Kate dhe William (FOTO)

Festojnë 10-vjetorin e martesës, Mbretëresha ka një urim

Ditën e sotme, duka dhe dukesha e Cambridge, festojnë 10-vjetorin e martesës. Princi William dhe Kate Middleton postuan në rrjetet sociale dy fotografi të ëmbla.

Gjithashtu nuk ka munguar as urimi i Mbretëreshës Elizabeth II. Kjo e fundit ka uruar çiftin përmes një postimi në faqen zyrtare të familjes mbretërore në “Twitter”.

Festojnë 10-vjetorin e martesës, Mbretëresha ka një urim

 “I uroj Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit një përvjetor shumë të lumtur të martesës. Sot bëhen 10 vjet që kur Lartësitë e Tyre Mbretërore shkëmbyen zotime në Westminster Abbey”, është urimi i Mbretëreshës Elizabeth për William dhe Kate.

Ndërkohë kujtojmë se këtë përvjetor të martesës, duka dhe dukesha i Cambridge, nuk do ta festojnë ashtu siç mund ta kishin parashikuar. Kjo për shkak se tani janë bërë vetëm dy javë që nga dhënia e lamtumirës së fundit Dukës së Edinburgut , burrit të Mbretëreshës.

Festojnë 10-vjetorin e martesës, Mbretëresha ka një urim

Festojnë 10-vjetorin e martesës, Mbretëresha ka një urim

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore