Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe dhurata e Andit (FOTO)

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Ish-konkurrentja e "Për'puthen", Melisa Lleshi, ka festuar mbrëmë 24-vjetorin e lindjes. Melisa kishte ftuar miqtë e saj, mes tyre personazhe të njohur të ekranit dhe ish-konkurrentë nga "Për'puthen".

Nga postimet në rrjetet sociale, vihet re se Melisa këndoi, kërceu dhe u argëtua pafund.

Një moment emocional për të ishte kërcimi me Andin e më pas dhurata që mori prej tij. Andi i dhuroi Melisës një telefon të ri. 

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Festoi 24-vjetorin e lindjes/ Pamjet nga festa me VIP-a e Melisës dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore