Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Festë në kohë korone”/ Bora dhe Donaldi nuk duan t’ia dinë, kërcejnë në mes të rrugës (Video)

“Festë në kohë korone”/ Bora dhe Donaldi nuk duan

Prej disa kohësh, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

E nëse dikur tregoheshin shumë diskretë rreth lidhjes së tyre, ka ardhur momenti që të mos fshihen më.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ore mjafton te duash se e gjen zgjidhjen per party edhe ne kohe korone ? @borazemani

A post shared by ? (@donaldveshaj) on

Si Donaldi ashtu dhe Bora nuk i kursejnë fotot dhe videot në profilet e tyre në rrjetet sociale. Vetëm së fundmi, Donaldi ka publikuar videon më epike, në të cilën shihen duke kërcyer në mes të rrugës.

"Ore mjafton të duash se e gjen zgjidhjen për party edhe në kohë korone", ka shkruar aktori krahas videos, duke etiketuar partneren.

“Festë në kohë korone”/ Bora dhe Donaldi nuk duan

“Festë në kohë korone”/ Bora dhe Donaldi nuk duan

“Festë në kohë korone”/ Bora dhe Donaldi nuk duan

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore