Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Fero po bëhet baba, e ti kur?”, Stresi nuk heziton dhe i përgjigjet fansit

“Fero po bëhet baba, e ti kur?”, Stresi nuk heziton dhe i

Reperi Stresi ka bërë së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e tij, të cilët kanë qenë shumë kuriozë të dinë sa më shumë detaje nga jeta private e tij.

Ai nuk ka hezituar që t’u kthejë përgjigje fansave që i kanë bërë pyetje edhe paksa pikante. Një prej tyre ka qenë kureshtar që të dinte se kur do të bëhej baba.

“Fero po bëhet baba, e ti kur?”, Stresi nuk heziton dhe i

 “Fero kish mu bo bab… e ti kur po boheshhhh?”, e pyet një ndjekës, i cili sigurisht që ka marrë përgjigje nga reperi.

“Zoti i madh e din kur e ka shkru ai”, shprehet Stresi, i cili është në lidhje dashurie me Keisin, lidhje të cilën tenton ta mbajë çdo herë larg vëmendjes së publikut.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit e tij mbetet “S’jam dorëzu” në duet me Getinjon.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore