Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fenomeni i mahnitshëm natyror/ Në liqen formohet pamja e një peme pas stuhisë (VIDEO)

Fenomeni i mahnitshëm natyror/ Në liqen formohet pamja e një peme

Një pamje e pabesueshme është shfaqur e një 'peme të jetës' që formohet në shtigjet natyrore të një liqeni i ka mrekulluar të gjithë

Fotografi Derry Moroney ishte 'plotësisht i tronditur' kur për herë të parë kapi imazhet me dron në Liqenin Cakora, dy orë në jug të Gjirit të Bajronit në Uellsin e Ri Jugor.

Fotot kanë mahnitur njerëzit në të gjithë botën dhe i kanë sjellë famë fotografit dhe qytetit të vogël të Brooms Heads.

Moroney zbuloi fenomenin e bukur natyror kur vendosi të bënte disa fotografi të liqenit Cakora pasi një stuhi e madhe goditi vendin korrikun e kaluar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore