Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore (FOTO)

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Para se të bëhej Diana tepër elegante dhe Princesha e Wales, ajo ishte Diana Spencer. Pasi u vu qendër të vëmendjes në adoleshencën e saj të vonë pas lidhjes së saj romantike me Princin Charles, nuk kaloi shumë dhe Diana u bë një ikonë mode në të gjithë botën.

Por nuk ishte statusi i saj i sapo fituar princeshë që e bëri Dianën kaq unike, ajo gjithmonë kishte një dhunti të shkëlqyeshme.

Më poshtë po ju sjellim momentet e hershme të modës së Dianës, nga dashuria e saj për xhaketat e fryra, te fejesa e deri te dasma e çiftit në gusht, 1981.

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Çfarë vishte Princeshë Diana para se të bëhej

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore