Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Çfarë premtohet në Wake Up, mbahet”/ Ori i plotëson dëshirën Islit, çfarë i dërgoi në shtëpi (FOTO)

“Çfarë premtohet në Wake Up, mbahet”/ Ori i

Pak ditë më parë, Isli Islami, zbuloi se ishte infektuar me Covid-19, e për këtë arsye nuk është shfaqur duke prezantuar “Wake Up” me kolegen, Ori Nebijaj.

Gjatë një lidhje live nga shtëpia e tij, moderatori i njohur zbuloi në emisionin e tij se edhe nëna e tij ishte prekur nga koronavirusi. Gjithashtu ai tregoi se simptomat e para të koronavirusit ishin humbja e shijes dhe mungesa e fuqisë, aq sa nuk mund të lëvizte nga njëra dhomë e shtëpisë në tjetrën.

“Çfarë premtohet në Wake Up, mbahet”/ Ori i

Ai tha se bashkë me nënën bënë tamponin dhe rezultuan pozitivë dhe se tani po ndjekin protokollin e Covid-19 të dy.

Gjatë kësaj bisede, Isli i kërkoi Orit që t’i bënte një byrek me spinaq dhe t’ia çonte në shtëpi. Moderatorja e njohur premtoi publikisht se do ja realizonte dëshirën, edhe pse nuk do e bënte vetë byrekun, por me ndihmën e të ëmës.

“Çfarë premtohet në Wake Up, mbahet”/ Ori i

E emsa mesa duket ajo e ka mbajtur fjalën dhe mbrëmjen e djeshme i ka çuar Islit në shtëpi byrekun me spinaq. Moderatori e ka ndarë menjëherë me ndjekësit e tij byrekun në “Instastory” dhe ka treguar se çdo premtim që jepet në “Wake Up” mbahet.

“Nuk e di si janë mësuar të tjerët por çfarë premtohet në ‘Wake Up’ mbahet! Të lumshin duart teta Shpresa”, ka shkruar Isli përkrah videos së byrekut.

“Çfarë premtohet në Wake Up, mbahet”/ Ori i

“Çfarë premtohet në Wake Up, mbahet”/ Ori i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore