Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë po ndodh? Sara fotografohet në krah të Erit pas përjashtimit të tij nga Për’puthen (FOTO)

Çfarë po ndodh? Sara fotografohet në krah të Erit pas

Pas përjashtimit nga Për’puthen, Eri është shfaqur nën shoqërinë e Sarës, e cila mungoi në Për’puthen Prime të dielën.

Vetë Sara ka postuar në Instagram një video përkrah Erit, ndërkohë që i thotë të tregojë tatuazhet. Ata të dy shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe kështu kanë lindur dyshimet nga publiku se mos ndoshta mes tyre po lind diçka.

Eri dhe Dori u përjashtuan nga emisioni pas një sherri të turpshëm. Dy djemtë u kapën fillimisht me fjalë dhe jashtë studios situata precipitoi në dhunë fizike, ndërsa pamjet u publikuan në emision të dielën.

Çfarë po ndodh? Sara fotografohet në krah të Erit pas

Çfarë po ndodh? Sara fotografohet në krah të Erit pas

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore