Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë po ndodh? Jasmina dhe Bearti fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit (Foto)

Çfarë po ndodh? Jasmina dhe Bearti fotografohen në

Jasmina Kadriu është një nga ish-konkurrentet e “Përputhen” e cila ëshët kometuar gjatë në mediat rozë për lidhjen me Andi Artanin.

Mirëpo, së fundmi ajo është fotografuar në një lokal në shoqërinë e Beart Rexhepit një tjetër ish-konkurrent i ‘Përputhen’.

Ende nuk dihen arsyeja pse dyshja është fotografuar së bashku dhe pse dukesh kaq që lumtur krahë njëri-tjetrit.

Fansat jan ënë pritje që njëri nag ata të reagojë rreth kësaj ngjarjeje.

Çfarë po ndodh? Jasmina dhe Bearti fotografohen në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore