Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë ngjashmërie! Zbulohet sozia e Nora Istrefit (FOTO)

Çfarë ngjashmërie! Zbulohet sozia e Nora Istrefit (FOTO)

Emrin Ermira Ferati jo të gjithë mund ta njohin. Por nëse shikoni portretin e 26-vjeçares, në fillim mund të mendoni se është këngëtarja e njohur, Nora Istrefi.

Ermira është një blogere e re nga Mitrovica, e cila ka një ngjashmëri shumë të madhe me Norën.

Çfarë ngjashmërie! Zbulohet sozia e Nora Istrefit (FOTO)

Ashtu si Nora, edhe Ermira është nënë, por e dy djemëve: Anuarit dhe Noelit.

Ndërsa në lidhje me karrierën, duket se Ferati synon që të arrijë suksese në fushën e modës në Gjermani.

Çfarë ngjashmërie! Zbulohet sozia e Nora Istrefit (FOTO)

Çfarë ngjashmërie! Zbulohet sozia e Nora Istrefit (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore