Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë ndodhi? Pasi postoi foton e bukur me Antonelën, Mevlani vendos ta heqë nga “Instagram” (FOTO)

Çfarë ndodhi? Pasi postoi foton e bukur me Antonelën, Mevlani

Mevlan Shaba është një nga djemtë më të komentuar nga “Për’puthen”. Ai ka që në fillim të programit aty dhe ka bërë takime të shumta me vajza të ndryshme. Por duket se për momentin është i fokusuar te Ledjana dhe Antonela.

Këto dy të fundit herë pas here debatojnë ashpër në studio, e shkak sigurisht që është Mevlani, të cilit duket se i pëlqen kjo situatë.

Çfarë ndodhi? Pasi postoi foton e bukur me Antonelën, Mevlani

Një ditë më parë, në profilin e tij në “Instagram”, postoi një fotografi ku shfaqej së bashku me Antonelën. Teksa pozojnë pranë njëri-tjetrit, ai shfaqet i veshur me një bluzë të bardhë e xhinse të zinj, ndërsa ajo me një “jumsuite” kaf.

Mevlani e kishte shoqëruar foton me një emoji qershie, ndërsa Antonela i komentoi me një emoji zemër. Por çfarë ndodhi? Pasi foton ai tashmë e ka hequr nga profili i tij në “Instagram”.

Nga ana tjetër, Antonela foton në fjalë e ka postuar në “Instastory” të shoqëruar me emoji zemre.

Çfarë ndodhi? Pasi postoi foton e bukur me Antonelën, Mevlani

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore