Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë ndodhi kaq papritur? Jori dhe Lorenci kalojnë natën bashkë, këngëtari: Je në krevat me mua si mos të kënaqesh

Çfarë ndodhi kaq papritur? Jori dhe Lorenci kalojnë natën

Pas lojës së fituar nga Vëllai i Madh Jori dhe Lorenci kanë kaluar një natë në suitë, teksa kanë darkuar së bashku dhe kanë ndarë të njëjtin shtrat.

Teksa biseda ishte shumë pozitive dhe miqësore, duket se Lorenci nuk i ka ndaluar ngacmimet e tij.

Të shtrirë në shtrat ai e ka trajtuar Jorin si bashkëshorten e tij teksa e ka pyetur se si i kishte shkuar dita e punës.

Pjesë nga biseda:

Lorenci: Hhh grua si kalove sot në punë?

Jori: Shumë mirë, isha me shoqet e mija, piva kafe u kënaqa.

Lorenci: Normale moj se në krevat me mua si mos të kënaqesh

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore