Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Çfarë ndodhi kaq papritur? Futbollisti i Milanit ndalohet në mes të rrugës, policët me armë kontroll të imtësishëm(VIDEO)

Çfarë ndodhi kaq papritur? Futbollisti i Milanit ndalohet në

Një situatë sa e vështirë, por edhe qesharake ka ndodhur me futbollistin e Milanit Timo Bakayoko. 27-vjeçari është ndalur në rrugë nga policia dhe është kontrolluar imtësisht nga policë të cilët mbanin armë në duar. E gjitha për shkak të një ngatërrese.


Teksa një prej policëve po i bënte kontroll të imtësishëm një tjetër afrohet dhe i thotë se ky person është futbollisti i Milanit. Nga reagimi duket qartë se polici i parë nuk e ka njohur mesfushorin, ndërsa më pas kur e kupton vendos ta lërë të lirë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore