Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë ndodhi? Arjola Demiri revoltohet me ndjekësit: Më keni lodhur

Çfarë ndodhi? Arjola Demiri revoltohet me ndjekësit: Më

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se është duke shijuar disa ditë pushime. E sigurisht që nuk kanë munguar as postime në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, aktorja ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet pranë një pishine. Megjithatë, fansat e kanë akuzuar për përdorim të “photoshop”-it.

Çfarë ndodhi? Arjola Demiri revoltohet me ndjekësit: Më

Pikërisht këto akuza kanë sjellë reagimin e ashpër të aktores, e cila përmes një postimi në “Instastory”, ku mes të tjerash shkruan se nuk ka nevojë për filtra e asgjë tjetër, se fundja ka sjellë në jetë tre fëmijë dhe do të ketë edhe imperfeksione si strijat apo celuliti.

Çfarë ndodhi? Arjola Demiri revoltohet me ndjekësit: Më

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore