Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë ndodhi?! Ambulanca shkon në shtëpinë e BBVip, Kiara... (FOTO)

Çfarë ndodhi?! Ambulanca shkon në shtëpinë e BBVip,

Një ngjarje e papritur ka ndodhur pasditen e sotme në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, atë të Big Brother VIP.

Nga pamjet që janë transemtuar live shihet se moderatorja Kiara Tito ka pësuar një incident brenda shtëpisë, teksa ishte duke ecur ajo është rrëzuar në tokë dhe ka shpërthyer në lot nga dhimbjet.

Menjëherë Vëllai i Madh i urdhëroi banorët që të mos ta lëvizin moderatoren pasi një ekip me mjekë po shkon drejt shtëpisë për t'i dhënë ndihmën e nevojshme, teksa Kiara nuk kishte asgje alarmante dhe për tu shqetësuar. 

Janë vajzat Mikela dhe Tea ato të cilat po i qëndrojnë mbi kokë dhe sigurisht dhe Luizi i cili menjëherë ka shkuar drejt dhomës së gjumit për të marrë një jastëk për t’ja vendosur.

Gjendja e moderatores tashmë është shumë e mirë.