Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë kishte brenda zarfi i zi dhe kë dënoi rëndë Vëllai i Madh?!

Çfarë kishte brenda zarfi i zi dhe kë dënoi

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka ardhur ditën e sotme një zarf i zi teksa përmbajtja e tij i përket Oltës dhe banorit më të ri, Xhonatanit.

Më hyrjen e tij Xhoni ka zgjedhur t’i jap informacione  Oltës se si ajo duket nga jashtë.

Xhonatani ka thyër një nga rreguallat më kryesore të banorëve të rinj që bëhen pjesë në një pikë të caktuar të lojës.

“Vëllai  i Madh ka marr si vendim që ti do jesh direkt në nominim”- tha Arbana.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore