Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë Eni Koçin (FOTO)

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë

Në puntatën e djeshme të “Shiko Kush LUAN” i ftuar i moderatores dhe autores Luana Vjollca ishte edhe Capital T, i cili nuk mund t’i shpëtonte sfidës “Paintball”.

Duke qenë se një pjesë e madhe e emrave në tabelë ishin artistë me të cilët Ademi ka bërë bashkëpunime ndër vite, nuk kishte si të mungonte pyetja se me cilin apo cilën artiste Capital T mendon se ka pasur bashkëpunimin e tij më të keq.

Tek kjo pyetje, ai nuk hezitoi të përgjigjej me anë të goditjes së tij, e na pranoi për “Shiko Kush LUAN” se bashkëpunimi i tij më i keq ka qenë me këngëtaren Eni Koçi.

Nga ana tjetër në një tjetër pyetje, e cila kishte të bënte me emrin e artistit më pak të talentuar nga tabela, Ademi sërish përzgjodhi emrin e këngëtares Koçi duke goditur për herë të dytë në fotografinë e saj.

Por nuk ngeli me kaq, në një tjetër pyetje e cila ishte: “Këngët e cilit artist nuk do të dëgjoje kurrë?” Capital T rigoditi për të tretën herë fotografinë e Eni Koçit.

Ne nuk dimë ende nëse mes dyshes ka një hatërmbetje, por Capital T dha tri përgjigje të sinqerta.

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë

Çfarë ka ndodhur mes tyre? Capital T “godet” 3 herë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore