Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”/ Këngëtarja e njohur i habit të gjithë me përgjigjen

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”/

Është folur shumë gjatë në lidhje me marrëdhënien e dy këngëtarëve të njohur, Flori Mumajesi dhe Fifi. Kohë më parë u përfol se ata ishin në një lidhje, pasi u shfaqën shumë të afërt në një video që u postuar në rrjetet sociale.

Këto aludime vijuan për muaj me radhë dhe herë pas here i nxitnin edhe vetë ata të dy. por teksa ishte e ftuar në një emision, Fifi tha se Florin e kishte  thjesht një mik të mirë. “Florin e kam shok, sepse është djalë flori”, u shpreh asokohe këngëtarja.

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”/

Ndërkohë së fundmi, këngëtarja e dashur për publikun ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në “Instastory” ku është pyetur dhe për raportin me kantautorin e njohur.

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”, pyeti ndjekësi, të cilit i është përgjigjur: “Pika e dobët!”, duke i habitur të gjithë me përgjigjen.

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore