Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë e pengon Einxhel Shkirën për të vendosur pëmën e Krishtlindjes në shtëpinë e saj!

Çfarë e pengon Einxhel Shkirën për të vendosur

Teksa TAR që prej fillimit ka dyshuar lidhur me një shtatzani të mundshme të Einxhelit, vetë prezantuesja disa muaj më parë me anë të një video tejet emocionuese dha lajmin e mrekullueshëm se do të bëhet mama, teksa shfaqej e veshur me një crop-top ku barku i rrumbullakosur dukej qartë.

Para disa ditësh Einxhel dhe Dagz kanë organizuar një festë me familjet dhe shoqërinë e tyre të ngushtë, për të zbuluar gjininë e bebit të tyre. Deri më tani është aluduar shumë se çifti mund të jetë në pritje të një vajze, por jo Einxhel dhe Dagz së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Dita e sotme duket se ka qenë shumë argëtuese për Einxhel e këtë na e ka treguar vetë ajo me anë të një video të postuar pak më parë në Instastory, ku na ka treguar se së bashku me Dagzin, vëllain dhe kunatën e saj kanë blerë pemën e Krishtlindjes dhe zbukurimet për të. Ama diçka duket se e ka penguar moderatoren që të mund të vendos ditën e sotme pemën e mesa duket pengesa janë Dagzi dhe vëllai i saj, të cilët e kanë harruar pemën në makinë dhe kanë dalë për të parë një ndeshje futbolli, duke e lënë Einxhel në pritje.

Einxhelit kurrë nuk i del inati me ndjekësit e saj dhe komentet e tyre negative e shpesh herë madje dhe i publikon ato dhe adresat etyre të Instagramit. E së fundmi bukuroshja u ka deddikuar përsëri një postim atyre në Instastory, ku ka shkruar disa fjalë për ta dhe shprehet duke dhënë një premtim se nuk do përfundoj me kaq.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore