Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja publikon pamjet dhe tregon se s’është vetëm... (FOTO)

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Reperja e dashur për publikun, Tayna, duket se ka nisur punën për realizimin e kripit të saj më të fundit që pritet të publikohet këtë verë.

Pas koncertit që bëri pak ditë më parë në Zvicër, ajo është rikthyer në Kosovë ku ka nisur menjëherë punën për të surprizuar fansat e saj.

Në profilin e “Instagram”-it, reperja ka publikuar një foto në orën 2 të mëngjesit. Ajo shfaqet bë sheshin e xhirimeve të videoklipit të saj më të ri, që thuhet se po filmohet në Mitrovicë.

Gjithashtu është njoftuar se kënga do të jetë pjesë e  “Friends Entertainment” e krijuar nga Cricket, ndërsa paraqitja e reperes i është besuar Donika Locit për veshje.

Madje kjo e fundit ka qenë pranë Tayna-s mbrëmë dhe ka publikuar gjithashtu disa pamje nga sheshxhirimi, me drita verbuese, por që sërish nuk mundëm të shohim look-un e reperes.

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Çfarë bën Tayna në 2 të mëngjesit? Reperja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore