Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fansat u habitën me ndryshimet, por Adelina Tahiri paska përdorur “photoshop”-in në foton me bashkëshortin

Fansat u habitën me ndryshimet, por Adelina Tahiri paska përdorur

Adelina Tahiri festoi tre ditë më parë ditëlindjen. E teksa mori urime të shumta nga miqtë, të afërmit dhe fansat, ajo ndau me ndjekësit edhe imazhe nga super festa që kishte organizuar në shtëpi.

Madje ajo postoi një foto edhe me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Ata shfaqeshin të dy të lumtur dhe shumë të buzëqeshur. Por në këtë pozë, partneri i këngëtares dukej paksa ndryshe nga herët e tjera që e kemi parë në postimet e Adelinës.

Fansat u habitën me ndryshimet, por Adelina Tahiri paska përdorur

Serjoza shfaqej me më shumë flokë, me më pak rrudha dhe me lëkurë më të ndritshme. E kjo lë të kuptojë se Adelina mund të ketë përdorur “photoshop” dhe ndryshimet duken qartë.

Kujtojmë se këngëtarja dhe Markov janë martuar në vitin 2017 dhe janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Jon.

Fansat u habitën me ndryshimet, por Adelina Tahiri paska përdorur

Fansat u habitën me ndryshimet, por Adelina Tahiri paska përdorur

Fansat u habitën me ndryshimet, por Adelina Tahiri paska përdorur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore