Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend imagjinatës me të brendshmet transparente

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Ajo ka qenë duke shijuar disa ditë pushime me të dashurin futbollist, Cristiano Ronaldo, dhe fëmijët e tyre në Portofino, Itali.

E Georgina Rodriguez ka “djegur” rrjetin të mërkurën teksa ka publikuar një fotografi shumë “hot” në profilin e saj në “Instagram”, e cila ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente.

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Në foton në fjalë, 26-vjeçarja shfaqet teksa bën make-up në tualet, por në plan të parë bukuroshja ka vendosur të pasmet.

E veshur me një body me dantellë të zezë, partnerja e 35-vjeçarit ka “çmendur” fansat e shumtë me format e saj seksi. Me të brendshmet e vogla, Georgina i linte shumë pak vend imagjinatës.

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

“Çfarë thonë sytë tuaj, e pëshpërit shpirti juaj”, shkruan bukuroshja krahas pozës që fansat nuk ngurruan që ta komentonin.  

Ndërkohë kujtojmë se Georgina dhe Ronaldo janë bashkë që në vitin 2016 dhe kanë një vajzë dy vjeçare, Alana. Ndërsa futbollisti i njohur është gjithashtu babai i 10-vjeçarit Cristiano Jr, nëna e të cilit është një mister dhe babai i binjakëve 2-vjeçar, Mateo dhe Eva, me një nënë surrogat.

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Fansat ngelën pa fjalë, e dashura e Ronaldos nuk i lë vend

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore