Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha është në pritje të ëmbël (FOTO)

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Princesha Eugenie dhe Jack Brooksbank janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, ka deklaruar Pallati Buckingham mëngjesin e kësaj të premte.

"Daily Mail" shkruan se çifti, i cili u martua në tetor 2018, pritet të sjellë në jetë fëmijën në fillim të vitit 2021.

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Sipas deklaratës nga Pallati Mbretëror, Mbretëresha dhe Duka i Edinburgut janë “të lumtur për lajmin”. Ky do të jetë nipi i parë për Princin Andrew dhe dukeshën e York-ut.

ndërkohë 30-vjeçari Eugenie, ndau lajmin e bukur në Instagram me një foto të ëmbël të dy papuçeve të bebushit me mbishkrimin: “Jack dhe unë jemi shumë të lumtur për fillimin e vitit 2021”.

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Ajo gjithashtu ndau një foto të ëmbël të saj dhe Jack duke buzëqeshur për kamerën, që duket se është bërë kohët e fundit.

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Familjes mbretërore do i shtohet një tjetër bebush! Princesha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore