Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Familja jonë u kompletua”/ Elita Rudi poston pozat e ëmbla me të bijën, zbulon emrin e veçantë (FOTO)

“Familja jonë u kompletua”/ Elita Rudi poston pozat e

Një ditë më parë, Elita Rudi dhe Gjiko, u bënë prindër për herë të dytë. Moderatorja e njohur ka sjellë në jetë një vajzë.

Sot, Elita ka ndarë me ndjekësit edhe fotot e para ku shfaqet me vogëlushen në krah. Në një pozë sigurisht që shfaqet edhe bashkëshorti i saj, teksa e puth në ballë.

“Familja jonë u kompletua”/ Elita Rudi poston pozat e

Moderatorja ka zbuluar edhe emrin që ata të dy kanë vendosur për të bijën, Bota Gjikolli.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël, Bota Gjikolli, 03.03.2021”, ka shkruar ajo bashkëngjitur me fotot e bukura që janë pëlqyer menjëherë nga fansat. Kujtojmë se ata janë edhe prindër të një djali, Zëri.

“Familja jonë u kompletua”/ Elita Rudi poston pozat e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore