Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë fotot më të bukura në “Instagram” (FOTO)

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Dua Lipa së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid, erdhën para disa ditësh në Shqipëri, për një arsye mjaft të veçantë. Këngëtarja e famshme shqiptare dhe familjarët e saj vizituan nga afër punimet që po zhvillohen për mobilimin e kopshtit me fondet që kanë mbledhur nga shitja e bluzave “Lutu për Shqipërinë”.

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Kjo iniciativë u nis nga Dua në bashkëpunim me miqtë e saj për t’i ardhur në ndihmë Shqipërisë pas tërmeteve të forta që shkatërruan shumë shtëpi.

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Përveçse pa Tiranën, familja Lipa gjithashtu vizitoi Krujën dhe Durrësin, nga ku nuk nguruan që të postonin foto me miliona ndjekësit e tyre. Por duket se ata nuk e kanë lënë me kaq, pasi tani ndodhen në jug ë vendit duke shijuar plazhet e bukura.

E sigurisht që ata kanë postuar foto e video në rrjetet sociale, duke u treguar kështu fansave të huaj se sa e bukur është Shqipëria.

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Familja e Dua Lipës ende me pushime në Shqipëri, postojnë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore