Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Evi Reçi poston fotot me bikini, të gjithë vëmendjen e merr komenti i ish-banorit të BB VIP

Evi Reçi poston fotot me bikini, të gjithë vëmendjen e

Këngëtarja e njohur, Evi Reçi, dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, janë përfolur shumë për një lidhje të mundshme romantike. Aludimet lindën pasi dyshja u panë duke pozuar dhe më pas postuar në vende të njëjta në “Instagram”.

Ndërsa së fundmi, ata i kanë shtuar edhe më shumë dyshimet për një romancë mes tyre.

Evi Reçi poston fotot me bikini, të gjithë vëmendjen e

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur me bikini.

Vëmendjen e ka marrë komenti i Kledit, i cili shkruan: “Shumëëë mirëëë”, duke e shoqëruar komentin me disa emoji flakësh. Më pas Evi e ka pëlqyer komentin e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EVI RECI (@evireci)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore