Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Erjona feston ditëlindjen, Flori e suprizon në mënyrën më të bukur gjatë transmetimit live (FOTO)

Erjona feston ditëlindjen, Flori e suprizon në mënyrën

Moderatorja e njohur, Erjona Rusi, feston sot ditën e lindjes. E në ditën e saj të veçantë, kolegu dhe stafi i emisionit “Shqipëria Live”, kanë vendosur që ta surprizojnë në mënyrën më të bukur.

Në fund të programit, moderatori i njohur Flori Gjini, mori dy buqeta të bukura me lule dhe një tortë, ku shënohej numri 28.

Erjona feston ditëlindjen, Flori e suprizon në mënyrën

Edhe pse Erjona i kishte paralajmëruar që të mos bënin gjëra të tilla, stafi i emisionit nuk e ka dëgjuar dhe i bënë surprizën live.

“Ju thashë të mos bëni gjera të tilla. Nuk jam 28 por gjithsesi”, thotë Rusi në momentin që pa tortën dhe lulet.

Erjona feston ditëlindjen, Flori e suprizon në mënyrën

Nga ana tjetër, Flori zbulon se bashkëpunëtor për këtë dhuratë është edhe familja e saj. “Një buqetë me lule nga familja dhe një tjetër nga stafi”, i tha ai.

Ndërsa e pyetur në lidhje me dëshirën që mendoi para se të frynte qirinjtë, Erjona vendosi që të mos e tregonte.

Erjona feston ditëlindjen, Flori e suprizon në mënyrën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore