Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Erdha për Tean"/ Dalin FOTOT, 'amerikani' i Për'Puthen njihej me Tean dhe Melisën?!

"Erdha për Tean"/ Dalin FOTOT,  'amerikani' i

Ditën e djeshme pati hyrje të reja në emisionin “PërPuthen”. Por njëri prej tyre ra më tepër në sy për shkak të debateve dhe deklaratave që bëri. Bëhet fjalë për Andi Artanin, i cili është 24 vjeç dhe është shqiptar i Kosovës por që ka lindur në Brooklyn, ndërsa jeton në New York.

Sapo hyri Andi deklaroi se kishte një pëlqim ndaj Teas e cila tanimë është shprehur se do vazhdojê njohjen me Andin e parë, por kjo nuk ka shumë rëndësi për djalin që vjen nga Amerika pasi është në gjendje t’i fitojë zemrën asaj me çdo kusht. 

Jo shumë mund ta dinë por Andi i “ri”, Tea dhe Melisa kanën qenë të pranishëm në të njejten feste. Kjo pasi vajzat kanë qenë të ftuara disa javë më parë në ditëlindjen e këngëtarit shqiptar, Ardit Çuni, që ka miqësi me të dyja vajzat dhe djalin gjithashtu..

Andi 2 ka qenë në të njëjtën festë me vajzat por nuk dihet nëse kanë krijuar miqësi bashkë në festë. Mund të jetë "bashkim" i rastësishëm, por fotot kanë ngjallur debat.  Puntata e radhës e Për'Puthen do e sqarojë.

"Erdha për Tean"/ Dalin FOTOT,  'amerikani' i"Erdha për Tean"/ Dalin FOTOT,  'amerikani' i"Erdha për Tean"/ Dalin FOTOT,  'amerikani' i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore