Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Eraldo Rexho zbulon dasmën sekrete të këngëtares shqiptare dhe e pranon hapur: Jam zënë me Encën!

Eraldo Rexho zbulon dasmën sekrete të këngëtares shqiptare

Ndër të ftuarit e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” ishte një nga gazetarët më të njohur Eraldo Rexho.

Duke qenë se shpesh herë e quajnë “’Kisha’ ku falen Vipat”, gjatë sfidës “Ndaje ose haje” Eraldo u vendos para pyetjes së sikletshme ku duhet të
zbulonte një “sekret” të vogël të një prej vajzave VIP që shumë pak e dine dhe emrin e një personazhi publik shqiptar me të cilin nuk flet më me gojë.

Kështu Eraldo vendosi të na tregonte të pathënat dhe jo të hante ushqimin e shpifur. Ai zbuloi se nëse hapet izolimi Marsela Çibukaj, e cila ishte përballë tij dhe bashkëshorti i saj Vitmari do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë të madhe.

Ndërsa emri i personazhit publik shqiptar me të cilin nuk flet më me gojë është këngëtarja Enca.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore