Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Endrit Mërtiri e zbulon në “Shiko Kush Luan”, nuk do ta besoni shumën që ka marrë për një set fotografik

Endrit Mërtiri e zbulon në “Shiko Kush Luan”, nuk do ta

Fotografi i njohur dhe shumë i talentuar, Endrit Mërtiri, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Ai u bë pjesë e sfidës “ndaj ose haje”, ku zbuloi shumën marramendëse që kishte marrë për një set fotografik.

Atij iu kërkua të tregonte shumën më të vogël dhe më të madhe që ishte paguar dhe fotografi nuk ngurroi, ndërsa tha: “50 mijë lekë, para shumë vitesh, ndërsa shuma më e madhe që kam marrë ka qenë 200 mijë dollarë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore