Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Enca në krahët e Beartit të Përputhen? Këngëtarja nxjerr foton me gjuhën jashtë dhe...(FOTOT)

Enca në krahët e Beartit të Përputhen? Këngëtarja

Enca sapo ndau me ndjekësit e saj një foto me një mashkull. Dhe jo dosido, por duke u përqafuar. Portreti i tij nuk mundet të shihet, mirëpo ajo që vihet re është se është shumë i palestruar.

Enca shfaqet me gjuhën jashtë, sytë e mbyllur dhe mjaft e lumtur. Nuk dihet ende se kush mund të jetë mashkulli që ka në krah, mirëpo ndjekësit e kanë një emër në mendje.

Ata mendojnë se mund të jetë Bearti i ‘Përputhen’. Nëse Enca ka zgjedhur Beartin për klip mbetet të për tu parë, po nëse ai është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën,… çdo themi më pas?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Enca në krahët e Beartit të Përputhen? KëngëtarjaEnca në krahët e Beartit të Përputhen? Këngëtarja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore