Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

(EMRI) Mes tyre një shqiptar/ Prestigjozja spanjolle zgjedh 11 futbollistët më tërheqës të Kupës së Botës

(EMRI) Mes tyre një shqiptar/ Prestigjozja spanjolle zgjedh 11

 Është e zakonshme që tifozët dhe mediat të fokusohen tek vajzat e bukura që "pushtojnë" stadiumet, por te burrat ndodh rrallë.

Për këtë arsye “Mundo Deportivo” ka përzgjedhur njëmbëdhjetë futbollistët më tërheqës që janë në Katar për të luajtur Kupën e Botës. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe disa të tjerë më pak.

Por me rëndësi është fakti se mes yjeve që do të zbukurojnë Katarin është dhe një shqiptar.
 


1-Antoine Griezmann (Franca)

2-Gleison Bremer (Brazili)

3-Kevin Trapp (Gjermania)

4-Martin Caceres (Uruguai)

5-Memphis Depai (Holanda)

6-Raul Jimenez (Meksika)

7-Roberto Sanches (Spanja)

8-Rui Patricio (Portugali)

9-Joaquin Correa (Argjentina)

10-Granit Xhaka (Zvicra)

11-Kendall Waston (Kosta Rika)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore