Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh sikur do të dalin sytë vendit

Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, ka zbuluar se kryer testin e koronavirusit për herë të dytë.

Madje ajo e ka treguar procesin e testit hap pas hapi të gjithë për të gjithë ndjekësit e saj në profilin e "Instagram"-it.

Emina ka publikuar një video në "Instastory" ku tregon se asistohet nga një profesioniste e cila i kryen tamponin në një ambient jashtë shtëpisë së saj.

Teksa zbulon se doli negative, bukuroshja shqiptare shton se kjo është një ndër testet më të vështira që ka realizuar ndonjëherë në jetën e saj.

“A jeni testuar ndonjëherë për COVID? Dola negative. Kjo ishte hera e dytë dhe ndihesh sikur do të të dalin sytë nga vendi”, ka shkruar ajo.

Emina është një nga personazhet më të dashur për publikun, me të cilin ndan momente nga më të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo nuk ngurron që të publikojë detaje nga jeta e saj profesionale dhe ajo private, duke u bërë kështu një nga femrat më të drejtpërdrejta me fansat e shumtë.

Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh

Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh

Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh

Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore