Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Emi Rata ‘çmend’ rrjetin/ Pozon e shtrirë nudo në mes të shtëpisë (FOTO)

Emi Rata ‘çmend’ rrjetin/ Pozon e shtrirë nudo në

Ajo njihet për fotot e saj provokuese që bëjnë bujë, pa fshehur asgjë.

Supermodelja Emily Ratajkowski ka marrë gjithë vëmendjen edhe këtë herë me foton e fundit ku është shfaqur pa rroba e shtrirë në shtëpinë e saj. Bukuroshja brune, 31 vjeçe, u pa duke pozuar teksa shtrihej mbi një qilim shumëngjyrësh dhe imitonte pozicionin e qenit të saj.

Në çastin e mesditës, një palë trajnerë të bardhë mund të dalloheshin në cep të fotos, me sa duket aty ku nëna e njërit i kishte hequr para se të futej në pozicion pranë shoqes së saj me gëzof.

Emi Rata ‘çmend’ rrjetin/ Pozon e shtrirë nudo në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore