Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon çfarë po ndodh me këngëtaren e njohur (FOTO)

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon

Elvana Gjata u rikthye pak ditë më parë në rrjetet sociale ku bëri disa postime për vajzat, por duket se ajo është “zhdukur” sërish. Madje fansat ia ndjejnë mungesën edhe në muzikë, pasi u bë pak kohë që nuk ka publikuar asnjë këngë të re.

E prandaj të gjithë pyesin se ku ka humbur këngëtarja e njohur?

Kësaj pyetje i është përgjigjur miku i saj, Valdrin Sahiti. Ky i fundit ishte i ftuar në “Në kurthin e Piter Pan”, dhe nuk mund të shpëtonte pa u pyetur për Elvanën.

“Ku është Elvana, nga bëhet?” – pyeti njëri nga fëmijët e emisionit.

“Sigurisht që e di se ç’po bën Elvana. Ajo është mikesha ime. Sa herë që Elvana “humb”, ka një gjë të madhe për të prezantuar” – tha stilisti i njohur, duke lënë të kuptohet se këngëtarja e njohur e skenës, tashmë ka projekte të reja e të mëdha për të prezantuar.

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon

Elvana Gjata u “zhduk” sërish, miku i saj zbulon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore