Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Eltioni u eleminua nga “Big Brother”/ Veprimi i Ilir SHAQIRIT po bën xhiron e rrjetit (Video)

Eltioni u eleminua nga “Big Brother”/ Veprimi i Ilir SHAQIRIT po

BB VIP- Mbrëmjen e djshem, banori që la shtëpinë e “Big Brother VIP” ishte Eltioni të cilin e nxorri në nominim ilir. Debatet e vazhdueshme me Ilirin kanë bërë që eksperienca e tij të zgjasë shumë pak.

Ndërkohë që ajo që është vënë re pasi Arbana shqiptoi emrin e Eltionit, është fakti se Iliri nuk u ccua fare që ta takonte balerinin, duke qendruar i vetëm në dhomën e ndejtjes, ndërkohë që të tjerët përcollën banorin e eleminuar.

Vetë Eltioni tha se ishte i vetëdijshëm që debati me Ilirin e kishte penalizuar dhe i kishte sjellë edhe eleminimin.


Historia me Ilirin më ka penalizuar, duhet ta kisha shfaqur në një tjetër moment”,- tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore