Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel Kolaneci “çmend” fansat me foton e nxehtë (FOTO)

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

Ish-velina Rashel Kolnica nuk i ndal pozat provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi ajo postoi një foto ku vuri në plan të parë të pasmet bombastike.

Me fustanin e ngushtë pas trupit, brunja seksi vuri në pah format e saj trupore dhe dukej mjaft joshëse.

Të shumta ishin komentet pozitive ndaj ish-velinës, por kishte edhe ndjekës që nuk kursyen kritikat ndaj saj.

“Shyqyr që ekspozon b*thën se gjë tjetër s’ke,”- shkroi një prej ndjekësve. Rashel vendosi të injorojë komentin e saj duke mos i kthyer përgjigje.

Ish-velina është një nga vajzat më të komentuara për shkak të format trupore, që Rashel nuk heziton ti vërë në pah.

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

“Ekspozo të pasmet, gjë tjetër nuk ke”/ Rashel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore