Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Eksperienca me partnerë më të vegjël, Olsa Muhameti: Ndihem më e re për moshën që kam

Eksperienca me partnerë më të vegjël, Olsa Muhameti: Ndihem

Autorja Olsa Muhameti teksa po diskutohej për marrëdhëniet me diferencë të madhe në moshë në “Më lër të flas”, tha se me kalimin e kohës kanë ndryshuar preferencat e saj.

Ajo tha se ndihet me e re për moshën që ka dhe prandaj kanë ndryshuar perceptimet për diferencat në lidhje.

“Unë nuk pasur marrëdhënie me diferenca të mëdha të moshës. Por me me rritjen time kanë ndryshuar preferencat e mia. Unë ndihem më e re për moshën që jam ndoshta prandaj. Unë mendoj që idealja është 5-vjeçari, 5 plus apo 5 minus,”-tha Olsa.

Iva Tiço tha se cilat janë avantazhet e një partneri më të madh në moshë.

“Për një vajzë po ta nisim qëkur bëheshin martesat me shkuesi kur shiheshin këto diferenca, një vajzë në moshë të re është pjellore ndërsa një mashkull më i madh është i zoti për të mbajtur familjen. Ndjenja e sigurisë kur ajo mund të japi pasardhës dhe ai duhet të jetë dalë  në punë e të ketë krijuar për të mbajtur familjen”,-tha Iva Tiço./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore