Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Einxhel Shkira ndërpret garën? Big Brother del me njoftim zyrtar për konkurrenten

Einxhel Shkira ndërpret garën? Big Brother del me njoftim zyrtar

Banorja e “Big Brother Vip” Einxhel Shkira përfundoi me sukses ndëërhyrjen kirurgjikale për shkak të një dëmtimi që pësoi në krahun e saj gjatë lojës që po bënte me Ilirin. Gjatë mbrëmjes së djeshme ajo ka komunikuar me shtëpinë dhe banorët përmes një lidhje “live” nga spitali ku kreu operacionin.

Por sot faqja zyrtare e “Big Brother” ka njoftuar se moderatorja ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe se së shpejti do të rikthehet në shtëpi për të vazhduar garën e lënë në mes për shkak të incidentit që pësoi dy netë më parë.

“Big Brother” ka vendosur pas konsultimit me ekipin mjekësor se Einxhel është në gjendje të mirë shëndetësore dhe së shpejti do të rikthehet në garë duke iu bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri!”, thuhet në njoftim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore