Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Einxhel rikthehet në Big Brother/ Momenti kur hyn në shtëpi (Video)

Einxhel rikthehet në Big Brother/ Momenti kur hyn në shtëpi

BB VIP- Einxhel Shkira është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Pas më shumë se 24 orësh, konkurrentja ka dalë nga spitali Hygeia dhe është rikthyer në shtëpinë e famshme. Banorët e kanë mirëpritur moderatoren e cila mban krahun e fashuar.

Kjo vjen pas vendimit që dha pak më parë produksioni i Big Brother për rikthimin e saj. Ajo iu nënshtrua një operacioni që zgjati për disa orë, pas incidentit që ndodhi mbrëmjen e së enjtes. Ajo u rrëzua në tokë gjatë një loje me banorët.

Menjëherë mbërriti ndihma e parë dhe në mëngjes, moderatorja u dërgua në spital. Pas operacionit, moderatorja pati mundësinë të lidhje live nga spitali, nga ku falenderoi banorët për mbështetjen që i dhanë.

Komunikoi gjithashtu me Dj Dagz që ndodhej në studio, i cili i shprehu dashurinë dhe njëherë dhe tha se mezi po pret ta takojë. Para se të merrej vendimi për rikthimin e saj, Arbana kërkoi miratimin e banorëve për shkak të kujdesit që duhet të tregojnë ndaj saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore