Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Einxhel nis zinxhirin e shpëtimit, Donaldi dhe Tani përfundojnë në televotim

Einxhel nis zinxhirin e shpëtimit, Donaldi dhe Tani përfundojnë

Në shtëpi ka nisur një zinxhir për të nxjerrë banorët në televotim. E para që e nis këtë proçedurë ishte Einxhel.

Ajo shpëtoi Beniadën dhe njëri pas tjetrit të gjithë bënë zgjedhjen e tyre. Në fund të këtij mekanizmi mbeti Donaldi dhe Tani.

Të dy janë automatikisht në televotim teksa publiku do të zgjedhë më të preferuarin mes tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore