Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Einxhel feston ditëlindjen, Valoni kërcen mbi tavolinë (VIDEO)

Einxhel feston ditëlindjen, Valoni kërcen mbi tavolinë (VIDEO)

BB VIP - Edhe pse u shpreh se do donte të ishte jashtë që të festonte ditëlindjen, banorët e kanë suprizuar Einchel në mesnatë. Të gjithë u kujdesën që t'ia bënin ditën e saj të lindjes sa më të bukur.

Gjatë kohës që moderatorja qëndronte në oborrin e shtëpisë, ata nisën të këndonin “Gëzuar ditëlindjen”, teksa i shkuan pranë me një tortë në dorë. Ajo që ra në sy ishte dhe urimi i Monikës, me të cilën Einxhel ka pasur debate të vazhdueshme.

“Gëzuar ditëlindjen, të kam xhan budallaqe!”,- ishte urimi i Monikës për Shkirën, i cili mund të ketë “qetësuar” gjakrat mes dy vajzave.

Gjithashtu gjatë mbrëmjes, banorët kanë shijuar disa torta dhe kanë kënduar e kërcyer në kuzhinë. Një moment pikant ishte ai kur Valoni, banori i ri, hipi mbi tavolinë për Einxhel, së cilës po i këndonte me kitarën e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore