Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Egzona dhe Tani në nominim, Einxhel refuzon të drejtën e vetos

Egzona dhe Tani në nominim, Einxhel refuzon të drejtën e vetos

Banorët kanë shprehur njëri pas tjetrit nominimet e tyre. Në dhomën e Rrëfimit ata kanë zgjedhur 2 banorë të cilët duan t’i dërgojnë në televotim.

Shumicën e votave e grumbulluan pikërisht Tani dhe Egzona. Einxhel, si fituese e lojës së Sekreteve pati mundësinë të zëvendësonte njërin prej tyre.

Gazetarja vendosi që mos ta shfrytëzojë veton e saj duke e lënë fatin në dorën e banorëve. Publiku do të ketë në dispozicion disa ditë për të votuar mes dyshes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore